ART / Lithographs / Silkscreen 12931078

nr 1293 1078

Håkan Nyberg

(1938-2013), Sverige

Håkan Nyberg (1938-2013), Sweden. "Jordbruk". Signed, numbered 6/20, dated -99. Silkscreen, unframed. Sheet: 44x42 cm,

SILKSCREEN, "Jordbruk". Signerad, numrerad 6/20, daterad -99. Serigrafi, oramad. Bladets mått: 44x42 cm

Håkan Nyberg, Swedish artist born 1938, dead 2013.

300

SEK 700

Monday November 25 2019
at 19:33:52

  • Nov 25

Specialauktion Håkan Nyberg

Read more about Specialauktion Håkan Nyberg

  • Artist/Designer

Håkan Nyberg

Read more about Håkan Nyberg